Hakkımızda

Bu Sayfa 26261 Kez Görüntülendi.

agersoft bilişim sistemleri ivedikTürkiye bilişim sektörünün dinamik firmaları arasında büyümeye devam eden Agersoft Bilişim 2009 yılında bilişim sektörüne hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana büyüme trendini sürdüren ve dünyadaki yenilikleri takip eden Agersoft Bilişim, gelişmelere bağlı olarak yıllar içerisinde yapısını pazarın gerekliliklerine göre olgunlaştırmaya devam etmektedir.

Gelişimini başarıyla ve istikrar ile sürdüren Agersoft, kendine özgü Web Tabanlı Yazılım üreticisi olarak hayata geçirdiği projelerini güçlü,güvenilir ilişkiler içinde bulunduğu çözüm ortakları işbirliğiyle gerçekleştirerek hizmet kalitesini üst seviyelerde tutmaktadır. Çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini de kullanarak müşteri memnuniyetine dayalı uzun soluklu ve güvenilir işbirlikleri oluşturup, kurumsal müşterilerine sunduğu entegre web projeleri ile bilişim sektörünün nabzını tutmaya devam etmektedir. Bilişim sektöründe varlığını sürdürdüğü dönem içerisinde Ulusal Sağlık Projelerini  başarıyla hayata geçirmiştir. Hizmet götürdüğü kurumsal müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek anahtar teslimi projelerin altına imza atmaktadır.

Agersoft kuruluşunu takip eden yıllar içerisinde, ürün ve hizmet kalitesini artırarak,  sektörel üstün performanslı web çözümleri konusunda uzmanlaşma yoluna gitmiş ve bu konuda başarıya ulaşmıştır. Hedefi bilişim konusunda Ulusal başarılara imza atmaktır.